Biali obrońcy życia poczętego

15Kwi07


Wojciech Wierzejski na swoim blogu umieścił listę z nazwiskami 94 posłów PiS, którzy nie poparli poprawki autorstwa LPR. Zakładała ona zmiany w art. 30 i 38 Konstytucji RP – wpisanie gwarancji prawa do życia „od chwili poczęcia do naturalnej śmierci” oraz „godności człowieka od poczęcia”. Więcej

Reklamy


5 Responses to “Biali obrońcy życia poczętego”

 1. Fraglesi, fajny wpis, tylko zapomniałeś dodać słowo „dziękuję”. Nie chcesz podziękować Wierzejskiem za rozwalanie koalicji?

  A tak w ogóle, to projekt zmiany Konstytucji okazał się pełnym sukcesem. Bo przecież celem było umoralnienie Polski. To prawda, że metoda wyszła nie ta: miało być umoralnienie przez wzmożoną ochronę życia, wyszło umoralnienie przez wzmożone kopanie w kaczy kuper, czyli przez osłabienie grupy hipokrytów, który Polską rządzą. Udało się, pogratulujmy posłowi Wierzejskiemu, a jeszcze bardziej Jurkowi.

 2. Lubię tych dwóch gości z „okładki”. 😀
  Dzięki nim życie polityczne jest mocno ubarwione.

 3. 3 marselo

  A wierzejski nosi okulary, żeby…..inteligentniej wyglądać (wywiad z Przekroju).

 4. 4 gec

  Gdybym chciał być nieuprzejmy wobec posła Wierzejskiego – mój rocznik 😦 – , to powidziałbym, że to skur#ysyństwo i jawna polityczna prostytucja. I coś mi się wydaje, że miałbym rację…

 5. Prosze Panstwa,ten Wierzejski to marginalna postac polskiej scenki politycznej.Jego notowania sa promilowe i gosciu za wszelka cene chce powiedziec cos zeby zaistniec i zwrocic na siebie uwage.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: