Marilyn

14Czer07

Norma Jeane Beger znana bardziej jako Marilyn

Urodzona podchojnickiej wsi Silno. W latach młodości fascynowała ją amerykańska gwiazda ekranu – Marilyn Monroe. Podczas wiejskich imprez tanecznych, częstokroć występowała w tytułowym numerze – taniec na stole, czym wzbudzała zachwyt wśród męskiej publiki i zawiść płci pięknej.

Z czasów spędzonych na wsi wyniosła zdrowe (ludowe) podejście do spraw seksualności. Autorka znanych powiedzeń “Lubię seks jak koń owies” oraz “mam kurwiki w oczach”. Gwiazda w komisji Rywina. Autorka, świdrujących psychikę oskarżonych, pytań.

Posiadaczka tak zwanego “wrodzonego intelektu”. Należy dodać, iż legitymuje się nim spora cześć partii do której należy Beger. Legitymuje się ważnym wyrokiem sądowym (2 lata) za fałszowanie list wyborczych. Posiadanie tegoż znacznie podnosi jej prestiż w kierowniczych kręgach partii.

Znajoma niejakiego Anana Kofana, którego tożsamości nie udało się jak dotąd ustalić. Właścicielka najbardziej znanego pokoju hotelowego, w którym dochodziło do kupczenia ale nie wdziękami. Jedna z najstarszych maturzystek w Polsce. Obecnie studentka politologii.

ps. czekam na dalsze propozycje kogo i w jakiej roli umieści w Poczcie Polityków Polskich 😉

 

Reklamy


19 Responses to “Marilyn”

 1. 1 marselo

  Choć to oszustka i prymityw do kwadratu to jednak da się lubić. No i oczywiście poczucie humoru i dystans do siebie posiada, a jakże.

 2. 2 Qba

  @Fraglesi mówisz- masz;):
  Zawisza (Biały czy Czarny, obojętnie) jako obłędny jeździec i jego wierny giermek Piłko Pansa.
  Hojarska- jako babochłop-bokser, po ostatnich turbulencjach z dziennikarzem „Fucktu”.

 3. idąc tropem „sexy” – może kogoś by wsadzić w plakat sexy hydraulika (z tej reklamy Polski)? tylko kogo… może Old Giertycha? a może Old Giertycha jako głowę na szkielecie dinozaura? http://www.darkart.cz/images/gallery/digital/cyberneticus.jpg

 4. MOja „ulubienica”Pozostanie na wieki wiekow pani posel Sobecka.Trudnej to urody kobieta ale nic to,przy jej pomyslowosci.Moze kiedys cos skomponujesz…..Pozdrowienia

 5. 5 Sergo

  Aj myślałem że cytata była „Lubię seks jak koń owies”

 6. Dzięki, poprawiłem

 7. 7 AdaMskI

  fraglesi, proponuję pójść tropem „najseksowniejszych” – tytuł najseksowniejszego swego czasu dostał poseł Krzysztof Bosak (LPR)
  W jego przypadku miałbyś pole do popisu 😉

 8. 8 voyshick

  lub tez wierzejski ubrany w gejowskie ciuszki 🙂

 9. albo, Wierzejski – rozebrany, tyle, że to może by się skończyło w sądzie… a Romuś Edukator? z pochodnią (oświaty)? bo chyba nie z kagankiem

 10. 10 homopoliticus

  taaa. Młodości Ty nad poziomy wylatuj zwłaszcza edukatorów ;):P:P (gdzieś to przeczytałem, albo o uszy mi się obiło)

 11. 11 JacekF

  Jako wierny fan Normy Jeane, który uważa Ją za niedościgniony ideał kobiety (szczczególnie w dzisiejszych czasach)czuję niesmak, ale jako wierny czytelnik i miłośnik twórczości Pana Fraglesi jestem w stanie wiele wybaczyć, a w odpowiedzi na PS to czyż nasz Roman G. to nie urodzony Frankenstan? Wystarczy dodać ślady „szycia” na czole i gotowe, nawiasem mówiąc (pisząc) przypomina mi się jeden z programów Panów Mana i Materny w którym był „przepis na…”, pamiętacie?

 12. 13 lynks

  „Piłko Pansa”??? Nie ma szans, przecież on sam mówił o sobie że jest „Piłką do rżnięcia” cokolwiek to miałoby oznaczać 😀

 13. 14 Flogiston

  Może wykorzystaj ten obrazek:

  (niestety z jakichś powodów nie można przesłać zdjęcia, na którym Roman G. stoi obok wytworu dr Frankensteina) – musiałem wyciąć ten link i powtórnie wysłać, bo inaczej nie przechodzi komentarz.

  A poza tym stwórz wielką trójcę:
  – świnia z mordą Warchoła;
  – koń z łbem Romana G.;
  – kaczor z łbem Xero-Kurdupla

 14. 15 dysputnik

  Zapomniałeś wspomnieć o niewątpliwym talencie aktorskim.

  Ps. Proszę o kontakt mailowy (pilna sprawa) bo najwyraźniej ślepy jestem i w żaden sposób nie mogę znaleźć Twojego adresu.

 15. 16 Cykuta

  Jak zwykle dosadnie, jak zawsze trafnie. Podziwiam 😀

 16. 17 Bolek

  Życie przerosło kabaret…Do galerii kwalifikuje się bez żadnych zmian zdjęcie Danuty H.(czy też Ch.)- z lubością eksponującej siniaki zdobyte podczas uroczystości dla uczczenia rocznicy urodzin Leppera.

 17. żal


 1. 1 Top Posts « WordPress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: