Top 500

19Czer07

– Kochani słuchacze, zaczynamy naszą cotygodniową listę lustracyjną. Przed wami Top 500! Jak zwykle poprowadzi ją DJ Kurtyk!

– Jo! Jo! DJ Kurtyk speaking! Dzisiaj będzie jazda oj będzie jazda! Wycieknie pełen fulasik agencików! Oj będzie się działo! Teraz muzyczka

Leci skoczna muzyczka. Ciemny lud z oczekiwaniem wsłuchuje się w radioprijomniczki. Zastyga zmęczona pracą dojarka. Sklepowa wiesza kartkę “zaraz wracam” i czym prędzej szuka stacji “4-erpe”. Górnicy, mimo, że pod ziemią też przerywają fedrunek. Kraj, jak długi i szeroki zamiera.

– Braders end sisters! Zgodnie z naszymi zasadami, podam wam tylko miejsca od 10 w dół. Resztę listy znajdziecie w Naszym Dzienniku lub we Wprost. Przypomnę też, że możecie głosować wysyłając smsy na nasz numer lub osobiście w najbliższym oddziale IPN. Nie muszę przypominać jaka jest nagroda za miejsce pierwsze! Rok w kamieniołomach! Głosujcie więc na waszych kandydatów! Teraz music, Joł !

Ponownie skoczna muzyczka.

– Music stop! Agenciaki czekają – śmieje się DJ Kurtyk – a więc miejsce dziesiąte, taaaaaajny wspóóóółpracownik, uwaga, uwaga…. Jaaaaaaacek Pieeeeeeechooota ! Brawa! Brawa! A teraz miejsce dziewiąte…..

 

 

 

 

Reklamy


12 Responses to “Top 500”

 1. 1 kuna

  LOL Fragles pocisk. Nic dodac nic ujac a tak btw. to ktos chyba pisal wczoraj juz ze to kwestia godzin jak sie zaczna przecieki … kurtyka powinien byc natychmiast zwolniony! ale nie w tym kraju niestety… tu sie chwali s_synstwo.

  btw. wlasnie sobie slucham c. vogel – body maping z winyla 😀

 2. 2 Qba

  Rozwaliłeś mnie na atomy 🙂

 3. Zabraklo tej listy na kabaretonie w Opolu.Po Rosiewiczu a przed ,no,jak mu tam,ten od „Co mysli Kacz….ski”.Moze by ludzie nie wyszli.To sku……two.!

 4. 4 Flogiston

  W normalnym kraju to Don Kurtykos już miałby wszystkie służby Państwa na karku: poczynając od ABW i NIK a kończąc na prokuraturze. A tu wiadomo, że jakiś nawidzony pracownik Don Kurtykosa, jakiś Dudkos legalnie i całkowicie bezkarnie wynosi coś, co powinno być pieczołowicie chronione.

 5. 5 Paqs

  Dobre, dobre 😉
  Ale, kurcze, co to za instytucja jak z niej non stop coś „wycieka, przecieka, wylewa”? Rozumiem, raz czy dwa razy ale nie jak serial brazylijski…

 6. 6 dres_w_beemce

  no i pielęgniarki dostały własnie wp…dol od policji. a Wy tylko o IPN 🙂

 7. 7 Franz

  Włos się na głowie jeży…futurystyczne wizje Fraglesiego powoli stają sie rzeczywistością…za chwile Wielki brat sie w TV Trwam pojawi i powie: Obywatelki i obywatele IV RP zwracam sie do Was w sprawach wagi najwyższej…

 8. A wtedy na wiosnę zamiast liści będą na drzewach wisieć…. kaczyści ;-P

 9. Ale zanim zawisną to Polska stanie się Kaczylandią.
  A tak nota bene … nowokreowana Pirsa Dama Kaczylandii powiedziała: „- Strajk służby zdrowia to akcja polityczna – tak traktują ten strajk jego liderzy, podczas gdy pozostali protestujący nie mają świadomości, że zostali w jakiś sposób zmanipulowani – powiedziała wcześniej w TVN 24 posłanka PiS Jolanta Szczypińska.”
  Czyli paranoja zaczyna się rozprzestrzeniać…

  Czy kaczka może leżeć na szczypiorze?

 10. 10 Flogiston

  … nie, ale widziałem jak kaczka przewoziła na sobie szczypior. No, tak po prostu na jeźdźca!

  À propos, wczoraj w szkle kontaktowym jakiś facet twierdził, że kaczor to coś innego woli wozić. Tylko nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, bo jak zwykle, kibice kinowi przeszkodzili mi wysłuchać uważnie całej wypowiedzi.

 11. Heh… W końcu trafny opis lustracji… Co prawda można by jeszcze do cyrku spróbować porównać… 😛 Brawo 🙂

 12. 12 softeam

  Valdo, sku……two to nadużycie.

  Prawidłową odmianą jest s…syństwo


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: