Braterskie spotkanie

01Paźdź07

Sekretarz generalny Komunistycznej Partii Polski (KPP), Towarzysz Aleksander Kwaśniewski spotkał się z swoim serdecznym druhem i przyjacielem, Wielkim Wodzem, przywódcą Narodowo Socjalistycznej Polskiej Partii Robotniczej “Prawo i Sprawiedliwość” (NSPPR PiS), Towarzyszem Jarosławem Kaczyńskim.

Na powitanie towarzysze wymienili mocne uściski dłoni i ciepło uścisnęli się. Następnie Towarzysz Aleksander Kwaśniewski zaprosił przybyłych gości na uroczystą kolację. Po posiłku obaj przywódcy wzięli udział w krótkim występie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Po występie, Kierownik Zespołu i artyści, wyrażając uczucie bezgranicznego szacunku Zespołu dla Wielkiego Wodza, towarzysza Jarosława Kaczyńskiego, wręczyli mu wazon na znak życzeń dobrego zdrowia i długich lat życia.

Następnie Towarzysze Jarosław Kaczyński oraz Aleksander Kwaśniewski przystąpili do rozmów nad zjednoczeniem obu partii.

Naród Polski absolutnie ufa NSPPR PiS jako swojemu politycznemu przywódcy i “partii-matce” całkowicie zawierza jej swój los i z oddaniem popiera jej przywództwo. Niepodzielne jedność partii i narodu – oto prawdziwa twarz IV Rzeczypospolitej. Chwała NSPPR PiS, prowadzącej dzieło samodzielności, dzieło socjalizmu mas ludowych do zwycięstwa.

W każdym okresie i na każdym etapie rozwoju rewolucji NSPPR PiS rozwijała najwłaściwszą linię i politykę, organizowała i mobilizowała szerokie warstwy społeczeństwa aby wypełnić skomplikowane i trudne zadania społeczne i ekonomiczne.

Zakończyła dwa etapy rewolucji społecznej (antyimperialistyczna, antyliberalna rewolucja demokratyczna, rewolucja socjalistyczna), w czasie trzyletniej wojny z Niemcami (2008-2011 r.) rozbiła “mit o potędze” Niemiec i rozsławiła na cały świat bohaterskiego ducha Polski.

Pomyślnie zrealizowała kilka etapów socjalistycznego budowania, a na ziemi Polskiej, gdzie wcześniej panowały bieda i niedostatek, przyjęty został polski oryginalny ustrój socjalistyczny i zbudowano niezależne w polityce, samodzielne ekonomicznie i zdolne do samoobrony mocarstwo socjalistyczne.

Dzięki mądremu przywództwu NSPPR PiS, w latach 2010-20. Polska IV Rzeczpospolita Ludowo-Demokratyczna pokonała poważny kryzys wywołany wściekłą, militarno-polityczną presją, sankcjami gospodarczymi imperialistycznych koalicyjnych sił pod wodzą Stanów Zjednoczonych Europy, oraz katastrofalnymi klęskami żywiołowymi; wzniosła hasło budowania potężnego rozkwitającego mocarstwa, a wystrzeliwując sztucznego satelitę ziemi i ogłoszeniem, że posiada broń jądrową rozsławiła na cały świat swoją potęgę państwową.

Niech żyje Towarzysz Jarosław Kaczyński wyzwoliciel!
Niech żyje rewolucja proletariacka!
Niech żyje socjalizm!

Reklamy


185 Responses to “Braterskie spotkanie”

 1. 1 Cpols

  Stracilem mowe a i palce mi zesztywnialy na klawiaturze. Dooobre!!!

 2. Zara, zara… a co z tow. profesorem Andrzejem Lepperem, Naczelnikiem Ludowo-Demkratycznego Ruchu „Wolny Łyźwiński”&”Samoobrona”?! Toż to on swymi posrebżanymi kosami obronił nas od Niemców pod Cedzynią…

 3. Nooo, wreszcie będą znowu pochody pierwszomajowe!

  Niech żyje równość wsród mas pracujących miast i wsi! Precz z liberałami i oligarchami!
  Niech żyjeeee….!

 4. Wiadomość z ostatniej chwili:

  – Musimy zbudować nowe państwo, aparat państwowy stworzony w systemie komunistycznym nie został po roku 1989 w dostatecznym stopniu przekształcony – powiedział Wódz Naczelny NSPPR PiS, premier J. Kaczyński.
  Premier jest zdania, że sprawność walki z przestępczością zorganizowaną wpływa na jakość działania całego mechanizmu państwowego, społecznego i gospodarczego.

  Premier podkreślił, że osoby delegowane do Biura należą do elity. Jego zdaniem, powołana właśnie grupa stanie w pierwszej linii walki o nowe państwo i będzie „oddziałem szturmowym”.
  _________________

  Oddziały szturmowe NSPPR PiS już są, ciekawe kiedy powołają plutony egzekucyjne.

 5. 5 RMPL

  Dzis Wielki Wodz powolal grupe prokuratorow stwierdzajac co nastepuje:

  „Stoi przed nami zadanie budowy nowego państwa. Wy będziecie na pierwszej linii walki o nie. Będziecie oddziałem szturmowym”

  No to mamy juz szturmowcow – cos wam to przypomina Sturmabtailungsmann, Braunen Batllionen. Jescze jakiegos Horsta Wessela jako meczennika sprawy nam potrzeba…

  Wczoraj sluchalem wystepienia Wodzusia i zastnawialem sie czy by nie zestawic jego tekstow z monachijskimi pogadankami niejeakiego Adolfa. Wiecie – w miejsce Traktat Wajmarski wstawic Okragly Stół w miejce obalonego puczu Monachijskiego wstawic Obalenie Olszewskiego…

  Potem pomyslalem „poddajesz sie histerii nakrecanej przez wiadome media” ale wieczorem przeczytalem wczorajszy komentarz Matki kurki i coz nie tylko ja to tak postrzegam.

  Polecam sie zapoznac i przemyslec – tam tez rozni z zagranicy ostrzegali a tamten szedl jak burza w demokratycznych wyborach i tak dlugo zrywal Raichstag az uzyskal wiekszosc absolutna a reszte zastraszyl. Wtecy tez mowiono ze to niemozliwe, ze to demokracja ze zadnej wojny nie bedzie…

  Przesadzam ?

 6. Oj, jakim strasznym komuchem jest ten Kaczor, oj jakim groźnym, i faszystą do tego, dwa w jednym. Trafiła nam się taka Kaczka-Niespodzianka, ewenement na skalę historii ludzkości, może nawet wszechświata. Brr!

 7. 7 misiek197

  …”a wystrzeliwując sztucznego satelitę ziemi i ogłoszeniem, że posiada broń jądrową rozsławiła na cały świat swoją potęgę państwową”…
  Coś mi to przypomina. Był już kiedyś taki jeden kraj porównywany do Amora. Z gołą d..pą, ale uzbrojony!

 8. zupelnie jakbym czytal wielka rzeczpospolita (.net) 😀

 9. W tym całe szczęście, że jeden element historyjki jest nieprawdopodobny: wygrana wojna z Niemcami. Gdyby nie to, to możnaby we wszystko uwierzyć.

  A z zupełnie innej beczki: czy ktoś tu rozumie, po co Tusk opowiada o koalicji z Kaczorami? Czy on chce, żeby nikt na PO nie głosował (po co głosować na PO, skoro PO i tak dopuści kaczki do władzy)?

  http://www.skubi.net/kampania.html

 10. 10 uciekinier

  tylko przy tak wspanialych prokuratorach dlaczego nie slysze od dwoch lat o jakims aresztowaniu bosa mafijnego?
  mozliwe odpowiedzi moga byc dwie, moze nawet trzy:
  1)Zero jak wiadomo jest tchrzorzem do potegi n i prawdziwej mafi sie boi, lekarz wiadomo krzywdy tej ofierze losu nie zrobi
  2)mafia brata sie z politykami jak nigdy dotad
  3)zajmuja sie takimi bzdurami,ze na nic innego casu nie ma
  mozliwosc czwarta nieprawdopodobna:wstretna lewica zlikwidowala cala mafie

 11. Brakuje mi wymiany czułości między przywódcami bratnich partii. Na imprezie, po części oficjalnej…

  A w ogóle, czy antyimperialistycza rewolucja demokratyczna byłaby czymś złym? 🙂

  http://kratery.blox.pl/html

 12. 12 jabadaba

  @uciekinier
  odpowiedź jest prosta walcząc z mafią, która napewno w jakiejś formie się odrodziła po rozbiciu jej za rządów lewicy, Kaczyński w żaden sposób nie mógłby atakować opozycji.
  „Układ” jest do takiej walki o wiele lepszy. Można było udupić Leppera w tej walce, no ale indolencja Pisu jest straszliwa i to się nawet nie udało.
  Ale temat na reklamę wyborczą chwytliwy i można mrugać oczkiem, że „nie tak dawno w Polsce” cała opozycja brała w łapę, jakkolwiek cała to oczywiście nie Pis, w ich mniemaniu.

  A tak prawdę mówiąc to od kiedy Pisowi zależy, żeby w Polsce było lepiej? Być przy korycie i nie dać się oderwać to naczelna zasada Jarka. Narkotyk władzy jest strasznie silny.

 13. Moon, śmiej się śmiej… ale fakty jak na razie pozostają faktami. RMPL wcale nie przesadza, po prostu nasuwają mu się pewne skojarzenia, które i mnie nie raz przychodziły do głowy.
  To że Jarek jest socjalistą i z przekonania bolszewikiem (precz z kułakami! i oligarchami!, wszystkim rozdać w/g potrzeb!) jest faktem, który on sam promuje, a że ma… faszystowskie nieco zacięcia , to chyba widać po czynach i słowach (vide: próba ograniczenia praw TS, czy podporządkowanie sądów)

 14. @kornett
  Mój komentarz dotyczył głównie wpisu Fraglesa, ale jak widzę i komentarza RMPL niestety również.
  To nic złego, że Jarek mógłby być socjalistą, socjaliści dziś rządzą w kilku krajach Europy. Długo rządzili w Szwecji, i w tym kraju dziś żyje się ludziom całkiem dobrze i demokratycznie. Mam nadzieję, że nie zabiją go, jak świętej pamięci Olofa Palme. Ten człowiek nie chce niczego dla siebie…

 15. Palme’go zabili prawicowcy z tajnej organizacji działającej wewnątrz policji.

 16. Moon, a skąd wiesz że „nie chce niczego dla siebie”, zwierzał Ci się przy świetle księżyca?

  Jarosław Kaczyński CHCE WŁADZY za wszelką cenę! I to jest jego największa obsesja i największe zagrożenie dla demokratycznej Polski.

 17. 17 kmdr_rohan

  No tak, Moon wierzy politykom! Ciekawe, kiedy obudzi się z ręką w nocniku?
  Tak swoją drogą, to towarzysz Józef Wissarionowicz też nie chciał niczego dla siebie. On wszystko robił z miłości dla prostego robotnika i kołchoźnika.

 18. No właśnie — od dwóch lat PiS ma władzę.
  Ma prokuraturę, tajne służby, archiwa SB, ma sądy, WSI, ma wszystkie możliwe narzędzia w ręku. Ma najsilniejszego, najlepszego, najmądrzejszego, najodważniejszego WODZA u steru i…

  Nie byli w stanie przedstawić jednego dowodu na istnienie układu i oligarchii w ciągu tych 24 miesięcy.

  Co jest grane?!

 19. Palme też urodził się w bogatej mieszczańskiej rodzinie (na warunki polskie – podobnie Jarosław), ale miał piękna kartę działalności – antyimperializm, antyliberalizm, itp. czyli to wszystko, z czego śmieje się dziś Fragles… Poczytajcie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Olof_Palme

 20. @kornett
  Nie zwróciłeś uwagi, jak im przeszkadzali i rzucali kłody pod nogi? A ile wrzasku i kpin z tej historii w Mariocie, z tymczasowego aresztowania Kaczmarka…

  http://kratery.blox.pl/html

 21. 21 jabadaba

  @kornett
  Jarek nie ma swoich łapach sądów w tym najwyższego, trybunału stanu i PKW.
  I dzięki temu masz jeszcze Polskę a nie Wolskę.

 22. 22 kmdr_rohan

  Taak, moon. I jeszcze ludzie wtykali mu szpilki, to nie ludzie, to wilki…
  A słyszałaś, Moon takie stare ludowe porzekadło „Kiepskiej tanecznicy przeszkodzi i rąbek spódnicy”?

 23. @jabadaba
  Słuchałam zapisu hymnu polskiego w wykonaniu Jarka. Nie śpiewa do „do Wolski”. To nie jest, ani głoska „p”, ani „w”. To coś niewyartykuowanego do końca, w zasadzie żadna konkretna głoska, coś przytłumionego, dźwięk bardziej gardłowy, niż wybuchowy czy zwarto-szczelinowy. Tak, jak ktoś głęboko zamyślony, nie myśli co śpiewa, potem nagle przestaje śpiewać. Nie przywiązuje Jarek wagi do śpiewania.
  http://kratery.blox.pl/2007/10/Panstwo-totalitarne.html

 24. 24 kmdr_rohan

  P.S. Dopiero zauważyłem. Moon napoisała, że Palne urodził się w mieszczańskiej rodzinie – jak Jarosław K. To tatuś Palmego był PZPR-owskim aparatczykiem? Coś nowego.
  Przy okazji Mariotta i innych cudownych porażających i oczywistych dowodów pana Zi0br0/ Moon, ja Ciebie proszę, zapytaj jakiegoś prokuratora z rejonu, albo policjanta z powiatu, co zrobiłby z nim przełożoony, gdyby przyszedł do niego z takimi dowodami i tak przygotowanymi „zarzutami”.

 25. @kmdr_rohan
  Ale sam Palme był wiceprzewodniczącym Międzynarodówki Socjalistycznej.

 26. 26 uciekinier

  @Moon5 wskaz mi jednego starego zakompleksionego kawalera dobrego przywodce w historii, jednen demokratyczny cywilizowany kraj gdzie zaklamany klecha decyduje o wyniku wyborow, a potem smiej sie z tego ze uznajemy Kaczynskiego i rydzyka za zagrozenie demokracji

  ps.ksiadz to ja moge o prawdziwym ksiedzu napisac

 27. 27 kmdr_rohan

  Moon, Ty naprawdę nie odróżniasz Szwecji od PRL-u?

 28. @komandor
  Początki nowego państwa trudne są 🙂 Zresztą nie znam ekspertyzy na temat zarzutów. Nie jestem pewna, czy były całkiem złe.

 29. Jak grochem o krater…

 30. 30 kmdr_rohan

  Moon, jakiego „nowego państwa”?
  Jakich ekspertyz? To podstawy wiedzy prawniczej – kryminalistyki, kryminologii, taktyki dochodzeniowej… O tym uczą na pierwszym roku prawa i z tym oswajają przez pierwsze miesiące praktyk. Niestety, Zi0br0 to po prostu leniwy kauzyperda.

 31. 31 jabadaba

  @Moon
  Jak ktoś ma się za patriotę to powinien znać słowa hymnu narodowego. Ja rozumiem że bebłocze jak śpiewa, nie zna tempa mazurka. Sam nie jestem wiele lepszym wokalistą, ale wiem od przedszkola, że marszałek Dąbrowski szedł z ziemi włoskiej do Polski, a nie z ziemi polskiej do W(p)olski.

  Wybaczyłbym gdyby on coś wypił, ale tak:
  WSTYD I KOMPROMITACJA

 32. 32 uciekinier

  w 1933 wiekszosc Niemcow nie widziala w NSDAP nic niepokojacego, nocy krysztalowa tez za akt sprawiedliwy i wlasciwy!!!!!!!!!!!!!!!

 33. 33 Hexe

  Moon5 – chcesz poznac efekty dzialalnosci antyimperialnej i antyliberalnej? Polecam wycieczke do Korei Polnocnej – idealny efekt wygranej walki z imperialistami swiata

 34. 34 jabadaba

  @uciekinier:
  Aleksander Macedoński oraz Rosja Carska i Rasputin 😉

 35. 35 Flogiston

  Ej, rozszyfrowałem! Ta cała Moon to JOLANTA SZCZYPIŃSKA.

  Pani Jola jest tak zapatrzona w prezia, że gdyby jej kazał skoczyć w ogień to by skoczyła. I Matka_Kurka może wypluć flaki tłumacząc, kim naprawdę jest nasz mały hitlerko-stalinek, a i tak Jolunia powie, że on taki uczciwy – samo dobro!!

 36. 36 kmdr_rohan

  @Uciekinier
  No ba! Przcież NSDAP to super partia była! Bezrobocie zwalczyła, młodzież w duchu patriotycznym wychowywała, polityki zagranicznej na klęczkach nie prowadziła, pedałów tępiła, łże elity do emigracji zachęciła (takiego Alberta E. na przykład). Itp. Itd.

 37. @komandor
  Teraz nie ma PRL-u. Jest gospodarka rynkowa z pewną ingerencja państwa. Zostawmy ojców Palmego czy Jarka, rozliczajmy ich samych. Jarek nie jest winien, ze miał ojca takiego a nie innego.

 38. 38 Kondee

  @Moon
  jak to wytłumaczysz zatem?
  „Sztabowcy PiS i LiD umówili się, że Jarosław Kaczyński i Aleksander Kwaśniewski do końca kampanii nie zgodzą się na debatę z Donaldem Tuskiem – dowiedział się „Wprost”.
  – Mam tylko nadzieję, że LiD dotrzyma słowa i nie zgodzi się na debatę z Tuskiem za naszymi plecami – martwi się jeden ze współpracowników premiera.”

  Coś mi sie wydaje, że komuna nie wraca, ona już dawno wróciła. Masz całkowitą racje pisząc: To nic złego, że Jarek mógłby być socjalistą, socjaliści dziś rządzą w kilku krajach Europy. Długo rządzili w Szwecji, i w tym kraju dziś żyje się ludziom całkiem dobrze i demokratycznie. Mam nadzieję, że nie zabiją go, jak świętej pamięci Olofa Palme. Ten człowiek nie chce niczego dla siebie…” 🙂 Socjalista pełną gębą z tą różnicą, ze on panicznie boi sie oddać władzy…

 39. @Uciekinier
  Nie może decydować o wynikach wyborów zakłamany klecha, a ma decydować zakłamana „Wyborcza” ???
  Rydzyk nie jest większym zagrożeniem demokracji niż ta gazeta. Są siebie warci. To tylko dwa ośrodki propagandy. Dobrze, że mamy jakiś pluralizm, nie tylko jedną gadzinówkę…

 40. 40 kmdr_rohan

  @Moon
  A kto zaczął, kochanieńka? Walnęło się „babola” – trzeba ponieść konsekwencje. Wycofywanie się rakiem chluby Ci nie przynosi. Może gdybyś przyznała się do błędu – ale nie. Niektórzy ludzie są do tego organicznie niezdolni.

 41. 41 kmdr_rohan

  Moon wrote:
  „Nie może decydować o wynikach wyborów zakłamany klecha, a ma decydować zakłamana “Wyborcza” ???”
  Oooo! Murzynów u was biją! Ratuj się kto może! Moon przestała odróżniać księdza od rabina!
  😉

 42. 42 jabadaba

  @Kondee
  Socjalistą to może być Kwaśniewski i nawet socjaldemokratą.
  Bo Kaczyński to mentalnie jest bolszewikiem, towarzysze Stalin i Mao jego idolami, takie same argumenty (metody inne na szczęście), jego alter ego jest H.Chavez z Wenezueli.

 43. @Kondee
  Nie zdziwiłabym się gdyby „Wprost” nie kłamało i PIS naprawdę umówił się na debatę…(jednak tylko z LID nie będzie koalicji jak powiedział Kaczor, wiadomo dlaczego…). Polityka wymaga różnych gier, bo to walka. Obu stronom zależy na osłabieniu PO. Tylko tyle.

 44. @jabadaba
  Kwas to nie socjalista to kombinator.

 45. 45 kmdr_rohan

  @Moon!
  Jakie to szczęście, że Jarosław nic nie kombinuje! Np. z takim Lepperem, czy innym Kulczykiem.

 46. @komandor
  Jesteś niemerytoryczny. Co tu ma rabin do rzeczy?

 47. 47 jabadaba

  @Moon:
  po kombinatorze, złodzieju to ja wiem czego się spodziewać.
  Ale po takim, który mówi, że jest uczciwy, że jest patriotą to mnie Panie Boże chroń przed taką zarazą.

 48. @jabadaba
  Ludzie w Polsce nie potrafią uwierzyć w drugiego człowieka. To piętno PRL i IIIRP.

 49. 49 kmdr_rohan

  @Moon
  „Rabin” to taki dowcip. Ja wiem, że zwolennicy Kaczyzmu mają amputowane poczucie humoru, ale czasami o tykm zapominam. Sieriozno: Czym innym jest klecha podpierający się autorytetem Koścoła, czym innym całkiemzupełnieprywatny pan Adam M. i jego całkiemzupełnieprywatna Gazeta. Rozumiesz, czy muszę wyjaśnić jeszcze prościej?

 50. 50 jabadaba

  @Moon,
  Ja nie jestem wierzący, ale za Pismem Świętym powtarzam: „po czynach ich poznacie”

 51. @Komandor
  W końcu musiał ruszyć tę autostradę.

 52. @komandor
  Gazeta zupełnie prywatna? Niby tak, ale po „zawłaszczeniu”, opisane to jest przez Ziemkiewicza w „Viagra Mać” i przez wiele innych osób, naocznych świadków. Poczucie humoru mam całkiem dobre.

 53. @komandor
  Gdy ktoś mi wskaże rzeczywisty mój błąd, zawsze się do niego przyznaję 🙂 Może nie ma aż tak ścisłej analogii miedzy dzieciństwem Jarka i Palme’go.

 54. 54 kmdr_rohan

  @Moon.
  Po pierwsze: Ktoś wytoczył Michnikowi jakiś proces? Ktoś ten proces wygrał? Ktoś może napisać coś bardziej konkretnego ponad to, co niezły fantasta Rafcio Z. napisłą „dla chleba”, a co stanowi ciekawy zbiór niedomówień?
  Po drugoie: Może napiszesz coś o Ekspresie Wieczornym? Np. kto i dlaczego dostał za darmo (takie brzydkie słowo „zawłaszczył”) i w jaki sposób i z jakich powodów ukręcił łeb kurze znoszącej złote jaja?
  A poczucia humoru niestaty, Moon – nie masz.

 55. 55 Kondee

  @Moon
  ciekawe czemu tak zależy wszystkim na osłabieniu PO.
  czyżby nieskalany PIS sie czegos obawiał? Ups, coś mi sie zdaje, że Jaro zaczyna robić pod siebie.

 56. @komandor
  Spróbuj Ty zachować poczucie humoru, będąc atakowaną przez dobrych kilka osób i do tego będąc tu niemile widzianą…
  Nie dało się wytoczyć procesu A.M. i koleżankom, z wielu względów, ale może jeszcze cała prywatyzacja będzie zrewidowana ??? Sprawa „Ekspressu” też, mam nadzieję, będzie wyjaśniona, ale to była trochę inna historia.

 57. Głową muru nie przebijecie, szanowni Państwo.
  Koleżanka Moon jest zakochana w Jareczku i ta miłość ją zaślepia do poziomu logicznej niepoczytalności.

  Uważam, że jakakolwiek merytoryczna rozmowa z w/w koleżanką nie ma sensu – tym sammym PODDAJĘ się!
  Finito….

 58. @Kondee
  Słabsza PO, to mniej pyskowania ze strony Platformy przy zawiązywaniu się PO-PIS. LID też obawia się niewejścia do sejmu, sondaże są zawodne, i jako słabiutkiej partii zależy im na każdym wzroście poparcia i wpływów w sejmie.

 59. 59 kmdr_rohan

  @Moon!
  Bożesztymój Nie dało się? Tak samo z siebie się nie dało, czy może..czy może ktoś zamiast prawników wynajął niedouczonego tłuka procesującego od dziesięciu lat z kolegami ze stancji, albo szegfa spec-służb z doświadczeniem ze straszy miejskiej?
  Moon, używasz teraz niedomówien. Słyszałem, że Tobie nie udało się wytoczyć procesu o przywłaszczenie mienia klasztoru w Niepołomicach. Jak to ładnie brzmi, prawda?

 60. @Kornett
  Nie jestem bynajmniej zakochana 🙂 Nie podoba mi się 😉 Nie znoszę tylko kłamstwa i manipulacji. Nawet nie wiem, czy tak bardzo mi się ten PIS podoba, o czym wielokrotnie pisałam, ale nie mogę milczeć , gdy opluwa się ludzi. Zawsze bronię krzywdzonych.

 61. 61 kmdr_rohan

  P.S.
  Moon, cała prywatyzacja będzie zrewidowana? Przwidujesz jakieś sądy nadzwyczajne?

 62. 62 kmdr_rohan

  P.P.S.
  @Moon!
  Jeśli piszesz, że nie znosisz kłamstw i manipulacji, to albo kłamiesz, albo gardzisz PiSem, który składa się praweie wyłącznie z kłamstw io manipulacji. Jak to pogodzisz?

 63. Aż tylu ludzi kłamie w sprawie „Wyborczej”? Przecież i Ziemkiewicz, i Remuszko, i Łysiak, i inni o tym pisali.

 64. 64 kmdr_rohan

  @Moon. Poza tym pisali jeszcze Porazińska, Konopnicka i Andersen. Pokażesz mi tego krasnoludka?

 65. @komandor, manipulatorze!
  Czy napisałam, że przewiduję jakieś nadzwyczajne sady? Napisałam: „może będzie zrewidowana???”

  Poza tym, są kłamstwa różnego kalibru… Kłamstewka niewinne i kłamstwa krzywdzące innych.

 66. 66 Kondee

  @ Moon,
  Ty bredzisz, jak cały PIS zresztą… A ja kiedys uwierzyłem, że jesteś niezdecydowana i być może na Pawlaka zagłosujesz:) A Ty tu 5 kolumnę uprawiasz. Piszesz, że osłabi to PO? Mam nadzieje, ze odniesie wręcz przeciwny skutek. Poczekamy, zobaczymy. Natomiast mówiąc, że LID obawia sie niewejścia do parlamentu to już chyba żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości. Ja ostatnio jestem dużo spokojnieszy i nie obawiam sie już bezwględnego zwycięstwa PIS-u… A nawet wydaje mi się że jest szansa że wygra PO. Nic to, nieważne w sumie kto wygra, ważne, ze PIS przegra w ostatecznym rachunku. PIS przegra a byc moze wygra POLSKA.

 67. @komandor
  Mam wszystkie tomy Andersena. Nie pisał o tym 😉

 68. 68 kmdr_rohan

  @Moon
  2) Tak, tak, np. niewinne kłamstewka Ojczulka Rydzulka o brzydziuśkich Żydzikach?
  Albo alusienieńkie kłamstwuńka Dobrego ZioBerii o ludobójcy doktorze MenGele?
  1) I pisząc „może będą zrewidowane” miałas na myśli funkcjonujący jeszcze w Polsce ( nie w Wolsce) system prawny) Wyjaśnisz, jak, czy znowu należy Twoje słowa uznać za skrót myślowy?

 69. 69 uciekinier

  @moon5 RM ma status nadawcy spolecznego,a o zwyciestwie w 2005 PIS przesadzily moherowe glosy.
  Porownaj zyciorys Michnika i Rydzyka!!!

 70. 70 kmdr_rohan

  @Moon!
  Andersen nie pisał o krasnoludkacxh? Ale bracia Grimm napewno! Szuflandio moja Krasnoludowa!

 71. @Kondee
  Mogę najwyżej mylić się w jakiejś sprawie, ale na pewno nie bredzę. Czy ja jestem tu dla kogoś wulgarna? Jaka V-ta kolumna? Tak wam prościej?
  http://kratery.blox.pl/2007/10/Panstwo-totalitarne.html

  „Jeśli nie można zaatakować myśli, atakuje sie ich autora” (Paul Valery)

 72. 72 kmdr_rohan

  P.S. No tak, Moon, oczywiście, Calineczka miała 178cm wzrostu. Jakże bym mógł zapomnieć!

 73. @uciekinier
  O zwycięstwie PIS w 2005 przesądziły mohery…, a o zwycięstwie „republiki kolesi” w IIIRP, przesadził Michnik i „Wyborcza”…

 74. @Komandor
  Żydzi nie tacy piękni, Rohan, jak i Polacy. Każdy naród ma swe wady. O wszystkim trzeba mówić. Wolność słowa.

 75. 75 kmdr_rohan

  @Moon5
  Czy dla Ciebie istniej jeszcze jakiś inny diabeł, niż Michnik i „Gazeta”?
  Wisz, nie jestem lekarzem, ale na studiach zaliczyłem medycynę i psychiatrię sądową i tak mi siakoś „nerwica natręctw” na myśl przychodzi…

 76. 76 uciekinier

  @moon5 przestan pisowskie brednie w kolko powtarzac

 77. 77 kmdr_rohan

  Dobranoc!

 78. @komandor
  Próbujesz przypisać nerwice natręctw ogromnym masom myślących ludzi w Polsce. Rozmawiałam na te tematy z wieloma. Niektórzy nieprzeciętnie inteligentni. Zgadzają się ze mną w tej sprawie.

 79. @Uciekinier
  Ja nie określam Twoich poglądów jako po-wskie brednie, czy jakiekolwiek inne brednie. Po prostu rozmawiam, choć już mi tu nie wolno.

 80. @komandor
  Dobranoc 🙂

 81. 81 uciekinier

  @moon5 ja nie opluwam zasluszonego opozycjonisty

 82. 82 Nonchallance

  Moon ja tu tylko z takim małym pytankiem: Czy to nie Ty pisałaś że nie masz zamiaru tu więcej pisać bo Cię tu źle traktują czy mnie się coś przywidziało? Tak oto Moon udowadnia że może się wypowiadać jako ekspert w sprawie kłamstw i manipulacji. Ma doświadczenie.

 83. @uciekinier
  Nie opluwam go. Był opozycjonistą. Jednak mogłabym tu przytoczyć wyliczone przez mojego znajomego wszystkie jego kłamstwa i grzechy od 1989. Nie mam tego w tej chwili pod ręką. Musiałbym poszukać, no i nie wiem czy Ty chcesz czytać.

 84. @Nochallance
  Odważyłam się. Nie można łatwo się poddawać 😉 Najwyżej znowu będę wykpiona, obrażona bądź zestrofowana, albo zablokują IP.

 85. 85 Nonchallance

  Odważyłaś się? Wątpię. Ty zwyczajnie jak każdy popierający PiS nie wiesz kiedy skończyć 😉 Co do wyżej wspomnianych kłamstw pewnego opozycjonisty każdy może przedstawić taką listę na temat dowolnie wybranego polityka. Dziwnym trafem Jarek przoduje jeśli chodzi o długość listy. Ale on jest artystą.

 86. 86 uciekinier

  @moon5 twoje zrodla uznaje za malo wiarygodne, porownanie RM do GW jest conajmniej smieszne. Uzasadniac nie zamierzam. Dobranoc

 87. @uciekinier
  Jedno i drugie jest ośrodkiem propagandy, każde na inny biegunie ideologicznym, to nie jest śmieszne wbrew pozorom. Dobranoc.

 88. @Nonchallance
  A jakie Ty masz prawo mi mówić, kiedy mam skończyć?
  A może to Ty nie wiesz kiedy skończyć?
  Więcej mnie się czepiasz niż rozmawiasz merytorycznie, w przeciwieństwie do większości.

 89. 89 jabadaba

  @Moon,
  Co by musiał zrobić Jarek byś przestała go tak bronić?
  Jakieś zabójstwo? To by pewnie mu uszło na sucho. W końcu można wytłumaczyć jakimś stanem wyższej konieczności.
  Jakaś malwersacja? Powiesz nie dla siebe, dla partii, dla Polski.
  Wypaczanie zasad demokracji? Eee to wogóle śmiesznie napiasałem.
  Ludobójstwo? No może. Chociaż? Zwolennicy Kościoła RK, na każde ludobójstwo tej organizacji mają „świetne” tłumaczenia, można poczytać sobie na ich stronach internetowych.
  Czy jak tu piszesz sporo dłużej ode mnie nic Cię nie przekonało? Nic Cię nigdy nie przekonuje?
  Są tacy co do dziś chwalą Stalina, Hitlera, Mao.
  A Ty nigdy nie zmieniasz zdania?

 90. @jabdaba
  Czy wydał rozkaz o zamordowaniu tysięcy oficerów wrogiej armii, jak Stalin? Czy sprzyja morderstwom przeciwników politycznych, katorgom, itp? Czy gwałci kobiety, jak Stalin? Czy wprowadza nierealny ustrój?
  Czy przeprowadza rewolucję kulturalna tak jak Mao, mordują miliony?
  Postanowił dokonać eksterminacji całych narodów, jak Hitler?
  Długo można by jeszcze wymieniać, że nie jest podobny do nich?

  Ja zmieniłam zdanie. Prawie rok temu przez jakis czas byłam przeciw Kaczorom.
  Jeśli chcesz odpowiedzieć mi, to może na moim blogu. Ja nie jestem mile widziana. Napisze tu może coś jeszcze i chyba nie będę już tu zaglądać. Nie spodziewałam się takiej agresji i niechęci.

 91. 91 Nonchallance

  Moon ja wielokrotnie nie doczekałam się merytorycznej odpowiedzi z Twojej strony, często pomijasz niewygodne dla Ciebie pytania, zaczynasz się nad sobą użalać, jęczeć jaka to jesteś udręczona. Czekam na jakieś merytoryczne wypowiedzi z Twojej strony. Coś co nie będzie w sobie zawierało stwierdzeń na temat wszechmocnego Michnika itp. Wszytko to już tu słyszeliśmy po 1000 razy i jak do tej pory nie stało sie to prawdziwsze od samego powtarzania. Zresztą to Ty uznałaś że kończysz, nie ja 😛

 92. @Nonchllance
  Znowu manipulujesz. Nigdy nie pisałam, że Michnik jest wszechmocny, czy podobnie Rydzyk miałby być wszechmocny, ale oni przyczyniają się do takich nie innych zmian w kraju.
  Próbujesz przyprawić mi gębę paranoiczki, bo tak Ci łatwiej. A w ogóle, to myślałam, że cieszysz się ze tu wróciła…

 93. 93 Nonchallance

  Twoja obecność ani mnie ziębi ani grzeje droga Moon 😛 A o Michniku piszesz właśnie w takim tonie. Potwierdzają to wszystkie Twoje wpisy, w których o nim wspominasz. A gębę paranoiczki to nie ja Ci przyprawiam ani nikt tutaj bo wszystkich już zdążyłaś o to oskarżyć. Sama z upodobaniem ją zakładasz.

 94. @Nonchallance
  Tak najprościej… Psychol, paranoik…
  Bartoszewski też pluł w tym stylu na konwencji PO.

  A Kaczor doskonale radzi sobie Kwasem.

 95. @Nonchallance
  A Twoja złośliwość od początku jest żałosna. Nie na miejscu.

 96. 96 Nonchallance

  Moon skoro jestem żałosna to dlaczego z tak chętnie zniżasz się do mojego żałosnego poziomu złośliwości? Tak, tak Bartoszewski pluł, Kwas pił w Charkowie, a Kaczor to polityczny geniusz. Typowy poziom PiS.

 97. … DOTRZEMY DO UKŁADU!!
  — ostatnie słowo Kaczyńskiego w debacie!

 98. @Nonchallance
  Musze się zniżać, bo muszę się bronic przed oczernianiem.

 99. @kornett
  Nie powiedział tak jednak.

 100. 100 jabadaba

  @Moon
  Odpowiadasz tak jakbyś nie rozumiała o co nam chodzi, a właściwie o co Kaczorom chodzi.
  A może to nie tak, wiesz o co nam chodzi, ale uważasz podobnie jak oni że:
  Prawa nie należy przestrzegać jak przyświecają temu szczytne cele. Nasze cele.
  To sformułowanie jest ideą braci Kaczyńskich, oraz wszystkich -izmów świata.
  Wbrew prawu, mimo prawa, obok prawa, poza prawem, po trupach ale do władzy. Tylko niezrozum znowu „trupów” dosłownie.

  Więc idź na te wybory, załóż do białej bluzki czerwony krawat/chustę i głosuj. Mnie takie poglądy pachną bolszewizmem, ale opowiadaj że to taki piękny zapach patriotyzmu.

 101. Moon, mialem sie nie odzywac, ale po prostu KŁAMIESZ!
  Twój idol powiedział dokładnie takie słowa przed podsumowaniem.

 102. 102 Flogiston

  Za każdym razem, gdy tu będzie wypowiadać się Jolanta Moon5 Szczypińska, ja sobie poczekam, odpocznę, poczytam gdzieś indziej, może coś mądrego powie lub napisze równie mądra Nelly Arnold Rokita? Z pożytkiem dla mojego zdrowia, również psychicznego.

 103. Flogiston – to jest takąe moja reguła.
  Zdrówka! (+ browarek dla rozluźnienia)

 104. Że też wam się nie znudziło 😉

 105. @Flogiston
  Nie jestem Szczypińską. Najprostszą metodą jest tu oszczerstwo i kpina, ale to nie tak…, oj nie tak..

  @Jabadaba
  Ja nie widzę tego, co tu Fragles ludziom wmówił, Ty w to wierzysz… im nie chodzi o żadną dyktaturę. Wczoraj Jarosław powiedział, że nawet odrobinę nie złamali prawa przez te dwa lata. Żegnaj „Jabadaba”.
  P.S. Nie włożę czerwonej bluzki. Do twarzy mi w zielonym.

  @kornett
  Ale nie na samym końcu rozmowy, a tak to zrozumiałam. Wyszłam na chwilkę, pewnie nie usłyszałam. Zresztą sprawdzę.

  http://kratery.blox.pl/2007/10/Panstwo-totalitarne.html

 106. @Fragles
  Widać rozmowa ciekawa.

 107. Fraglesi, jesteśmy niepoprawnymi idealistami… 🙂

 108. 108 ciocia_a

  Ludzie, czy my się musimy dawać wciągać w pseudodyskusje? Przecież to się zrobił MOONolog a nie forum! Nie chce mi się liczyć, jaki procent wpisów zawłaszczyła Moon i zapędziła nas tą prostą metodą w chaszcze poza forum dyskusji, może ktoś policzył. Ja mam dość moonologów!!!!

 109. „Moonolog” nikogo nie zapędza… Przegracie z powodu waszej agresji. I to bardzo. Myślałam, że Polacy umieją rozmawiać. Głównie „puszenie się” tu było. Czasem rozmowy.

 110. Chlip, chlip… przegramy – bracia i siostry!
  Nie umiemy rozmawiać po Polsku bo nie zgadzamy się z jedyną prawdziwą linią Wodza Naczelnego.

  Już przegraliśmy! Nie ma szans.
  Puszycie się zamiast głowę w pokorze pokłonić przed geniuszem Wielkiego Wodza, przywódcy Narodowo Socjalistycznej Polskiej Partii Robotniczej “Prawo i Sprawiedliwość” (NSPPR PiS)

 111. 🙂
  Nie takie puszenie się miałam na myśli, a zwykłą pogardę dla rozmówcy i faktów.

 112. 112 jabadaba

  @Moon
  Napisałaś, „żegnaj Jabadaba” więc myślałem że po raz setny opuszczasz nas na zawsze. Jednak ciągnie wilka do lasu, a Ciebie do inteligentnych ludzi jakich tu można spotkać.
  Ale żeby dobrze pojąć o czym piszemy musisz czytać wolniej i ze zrozuminiem, a nie od razu odpisywać jak Ci serce nakazuje z uwielbienia dla świętego Jarosława.
  ps. ja nic nie pisałem o czerwonej bluzce, tylko o białej.
  bez agresji pozdrawiam, wygramy bo wojna totalna z lekceważeniem wszystkich inaczej myślących, o władzę tylko dla siebie, musi skończyć się klęską.

 113. @jabadaba
  Może nie ciągnie mnie do inteligentnych ludzi, bo mam wielu inteligentnych na forum. Po prostu do niektórych, nielicznych się przyzwyczaiłam czy może polubiłam. Jestem sentymentalna, jak to kobieta, i tak od razu nie potrafię się odzwyczaić, ale muszę stąd odejść, choć z bólem serca. Administrator jest dość wredny w stosunku do mnie. Nie zniosę chyba dłużej tego. Żegnaj 😦

 114. Fraglesi, Ty wredny administratorze! 😀
  Widzisz do czego doprowadziłeś …

  This is the end
  Beautiful friend
  This is the end
  My only friend, the end

  Of our elaborate plans, the end
  Of everything that stands, the end
  No safety or surprise, the end
  I’ll never look into your eyes…again

  Hłe, hłe, hłe….

 115. 115 Uciekinier

  Kaczka dala kupra w debacie, a punkt raczej dla Tuska

 116. @Kornett
  🙂 Niby śmieszne.

 117. Moon, miałaś się nie odzywać.

  Jesteś równie słowna, co Jarek.

  (Nie, nie wyganiam Cię, ot wskazuję Twoją niekonsekwencję – albo raczej – typowo kobietkową postawę dramatyzującą…)

  Szczerze się przyznam, olałem debatę i od kilku godzin siedzę sobie nad wygodną flashową galerią/przeglądarką do zdjęć. Wygląda fatalnie. Ale noc jeszcze młoda.

  Wczoraj dostałem propozycję zamieszkania z Lubą – fakt zdawałoby się ważny jedynie lokalnie (dla mnie) – ale jakoś tak zwrócił moją uwagę na tzw. rzeczywistość i real life.

  Są chwile, gdy w tym przedwyborczym kotle zapominam o prostych, zwykłych, ważnych rzeczach.

  (no i ozcywiście babcię odwiedziłem :))

 118. @Black Ops
  Ale babci dowodu nie zabrałeś?

 119. Nie, nie zabrałem, kłamczuszko i manipulatorko. Babcia głosuje zgodnie ze swoim sumieniem – i rozsądkiem.

  Lubię tę kobietę.

  A Tobie, Moon, ktoś zabrał?

 120. Przecież tylko żartowałam… Dlaczego nazywasz mnie kłamczuszką i manipulatorką? Nie znasz mnie widać.

 121. „Jestem sentymentalna, jak to kobieta, i tak od razu nie potrafię się odzwyczaić, ale muszę stąd odejść, choć z bólem serca.”

  Albo to kłamstwo (bo nie odchodzisz – trwasz wbrew sobie?), albo manipulacja (biedna, molestowana Moon).

  Ciekawe też, że Tobie można żartować z „zabierz babci dowód”, a przeciwnikom PiSu nie (bo to dyskryminacja starszych i przestępstwo).

  Ale – jako rzekłem – na dziś sprawy ważniejsze.

 122. @Black Ops
  W końcu pójdę stąd w cholerę. I to chyba wkrótce. Dłużej nie mogę sobie pozwolić na bycie traktowaną jak bydło. Są pewne granice.
  Słyszałam o akcji zabierania dowodów, więc zażartowałam, nie chciałam Cię urazić 😦

 123. Jakoś „nie pozwalasz sobie na takie traktowanie” od dłuższego czasu…

  Jakoś pomijasz niewygodne pytania…

  Jakoś przemycasz spiskową teorię dziejów godną „Mędrców Syjonu”…

  Jakoś nie znoszę „kobietek”, które prowokują riposty tylko po to, żeby się obrazić, i zamiatając spódnicą odsuwają się… o całe pół metra.

  Moon, lubisz masochistyczne gierki?

 124. 124 Hexe

  Moon5, mam do ciebie jedno pytanie. Skoro tak bardzo czepiasz sie Michnika i jego dzialalnosci po 1989, skoro nie mozesz zniesc Tuska (i jego wermahtowego dziadka), to odpowiedz mi prosze: jak to sie stalo, ze byly AK-owiec (zamiast stracic zdrowie/zycie w wiezieniu zaraz po wojnie) dostal ekskluzywne wielkie mieszkanie, swietna prace, jego dzieci zostaly wybrane do filmu, umozliwiono im pozniej rowniez studia (co czesto bylo absolutnie niedostepne dla innych dzieci akowcow) – czyzby komunistyczne wladze stwierdzily, ze wszyscy akowcy to wrogowie panstwa, poza tym jednym Kaczynskim?
  Wytlumacz mi, prosze, dlaczego akurat on okazal sie byc „rowniejszy” niz inni.

 125. @Black Ops
  Jeśli od dłuższego czasu pozwalam sobie na bycie traktowana jak bydło, to głównie dla idei prawdy, bo wierzę w to co mówię (z reguły). Poza tym, również dlatego, aby zobaczyć, jak daleko w znęcaniu się nad drugim człowiekiem są w stanie posunąć się inni… A w ogóle, to mam dość realistyczne podejście do życia, znam swoją wartość i różne „dokuczania” są dla mnie przykre tylko czasami, gdy chwilowo mam gorszy humor. Nie jestem egocentryczka, do pewnego stopnia mogę znieść obrażanie, nie jestem z porcelany – nie rozsypię się.
  Teoria spiskowa? Nie. Ale sensowny ogląd wszystkich przesłanek i jakieś wnioski z tego.
  Nie jestem masochistką. Zwyczajną kobietą, zwyczajnym człowiekiem.

 126. @Hexe
  Po wojnie Stalin wykorzystał w Polsce głównie Żydów do wprowadzenia i umocnienia nowej władzy. Ojciec Kaczyńskiego miał żydowskie pochodzenie (jak jeden z moich pradziadków), więc prawdopodobnie dlatego miał takie przywileje. Takie były czasy. Podobnie jak ojciec Kwaśniewskiego i rodzina Michnika.

 127. Mój pradziadek nie wprowadzał nowej władzy, ani dziadek.

 128. 128 RMPL

  Kochani,

  jestem bliski oswiecenia pewnego zatwardzialego zwolennika PiS, ostatnio zaczal przegladac na oczy, dzieki cytatom z tego i wielu innych blogow pokazujacych brednie, hipokryzje ale przede wszystkim niekompetencje ludzi PiS.

  To jest wykonalne !!!

  Zycze wszystkim podobnych sukcesów w ich prywatnym otoczeniu. Nie poddawajacie sie !

  A jak sie nie uda to wiecie…21.10 schowajcie babci dowod osobisty ;-))))

  pozdrowienia

 129. @RMPL
  Powodzenia. To wygląda jak wojna.

 130. @Moon5
  Czy mógłbym się dowiedzieć co rozumiesz przez stwierdzenie: „Administrator jest dość wredny w stosunku do mnie” ?

 131. 131 kmdr_rohan

  Kurczeblade! Administrator wredny wobec Moon!

  Oczyma wyobraźni widzę taką scenkę:

  Moon kończy kwestię, włącza komputer, przykrywa monitor ręcznie tkaną makatką w kaczuszki, posyła całusza zdjęciu Administratora i udaje się do łazienki nucąc cicho:
  „Katuj!
  Tratuj!
  Ja przebaczę wszystko ci jak bratu.
  Męcz mnie!
  Dręcz mnie
  Ręcznie!
  Smagaj, poniewieraj, steraj, truj!
  Ech, butem,
  Knutem,
  Znęcaj się nad ciałem mem zepsutem!
  Za cię,
  Dla cię
  W szmacie
  Ja
  pójdę na kraj świata,
  Kacie mój!”

 132. 132 RMPL

  Fraglesie dowcip okazuje sie strasznie niebezpieczny w IV RP. Zerknijcie na http://www.tvn24.pl/0,1523264,wiadomosc.html

  5 lat za to grozi w IV RP.

  Za komuny taki dowcip krazyl – „jak w jeden dzien uzyskac dobrobyt ? – wypowiedziec wojne USA i natychmiast sie poddac”.

  Jakoś nikt mi wtedy za niego nie groził wiezieniem a teraz w IV RP za dowcip grozi 5 lat.

  Za tamten pewnie z 10 lat bo to nawoływanie co najmniej do zbrojnej napaści i poddania sie obcemu mocarstwu.

  O to mi chodzi @moon5 kiedy pisze o duchocie IV RP. O tym dziwnym spojrzeniu na świat zza krat.

  A pamietacie te „kaczkowe” dowcipy Internauty za ktore zrobili temu boga ducha winnemu czlowiekowi kipisz w mieszkaniu i postawili zarzuty znieslawiania glowy państwa.

  To tragiczne ze zajmuja sie takimi bzdetami ale juz na ukradzione radio z samochodu stwierdzaja ze nie warto zglaszac bo i tak umorza…a statystyki przestepstw spadaja, spadaja.

  Za komuny wogole prawie przestepczosci nie bylo…

  Dopoki wiec moge to pisze – nie podoba mi sie taki kraj !

 133. 133 Flogiston

  No i zobaczcie, na spieprzaj Dziadu piękna dyskusja na temat tego, co się wczoraj wydarzyło w TV i co się wydarzy po 21.10.

  A tu, mimo wysiłków Fraglesa, co mamy?
  Moon ziewnęła …
  ooo, Moon kichnęła …
  OOO, Moon się skrzywiła …
  Olee, Moon się usmiechnęła …
  EEE, ktoś obraził Moon …
  Beee, czego się czepiacie Moon …
  ALLLe, ta Moon jest mondra …
  EEE tam, guupia …
  Ejże! Kolego nie obrażaj kobiety!!!
  ……
  ……
  Pierdu, pierdu …
  Picu, picu mój dziedzicu …

 134. 134 uciekinier

  @Flogiston tez probowalam wczoraj zejsc na debate ale skonczylo sie wiadomo jak, zreszta co probuj ewtracic jakis watek to konczy sie albo GW albo na cierpieniach Moon5

 135. 135 Arakiel

  Lech Kaczyński zamordowany… więcej na moim blogu 🙂

 136. 136 Nonchallance

  Koledzy i koleżanki mam propozycję: może przestańmy odpisywać na dramatyczne posty Moon? Brak odzewu szybciej ją znudzi niż próby merytorycznej dyskusji z naszej strony, bo ona merytorycznie dyskutować nie potrafi. Jedyne co osiągamy to następne płacze i jęki jacy to my jesteśmy straszni i agresywni bo śmiemy czegoś od niej wymagać. Moon to typowa drama queen upajająca się swoim wyimaginowanym cierpieniem, jeśli przestaniemy reagować problem sam się rozwiąże.

 137. Taak, tylko czy wszyscy wytrzymają?

  Już próbowaliśmy… 😉

 138. 138 Hexe

  Czyli potwierdzasz ze ojciec Kaczynskich wspolpracowal zowczesnym rezimem, podpisujac lojalke. Ciesze sie, ze zgadzasz sie ze mna, w kwestii tego, ze byl zdrajaca wlasnej ojczyzny.

 139. @fraglesi
  Jeśli tego nie rozumiesz, to moje wyjaśnienia niczego nie zmienią, ani nie pomogą.

  Świstak, sreberka i obłuda… Więc daruj sobie.

 140. Ale się tu na mnie dziś rzucili…
  Brak argumentów zawsze był tu pokrywany kpiną, drwiną, obcesowością, wywyższaniem się bez widocznej przyczyny, obgadywaniem dyskutantki, manipulacją, uproszczeniem, …
  I taka była istota „dyskusji” na tym blogu.

 141. @moon5
  Wybacz ale nie rozumiem więc proszę wytłumacz mi z łaski swojej czym objawia się moja (administratora) wredność w stosunku do ciebie

  Bardzo proszę !

 142. @Fraglesi
  Widowisko 😉 robisz? Dlaczego się tak dopytujesz?
  Przejrzyj wszystko, co do mnie napisałeś i w jakim kontekście, a będziesz wiedział… Zwłaszcza ostatnio.

 143. Może trochę demoonizuję, ale – Fragles – wyłamujesz się 😀

 144. @moon5
  Oto co napisałem do ciebie w ostatnim czasem:

  Tak Kanadol
  Jako gospodarz muszę w końcu zareagować
  Proponuje założenie forum dyskusyjnego z wątkiem “Rozmowy przy księżycu czyli zmagania z moon5″
  —–
  Ja nie oceniam twoich wypowiedzi ani cię stąd nie wyrzucam, ale mam prośbę abyś dała się innym też trochę wypowiedzieć na moim blogu.
  ——
  Przecież to nie ja użyłem określenia bełkot ani nie oceniłem twojego nicka jako odstręczający.
  Ja tylko bardzo proszę o nie “zapętlanie” się dyskusji. Bo po takich nocnych polaków rozmowach pozostaje dobre kilkadziesiąt wypowiedzi, które trudno mi i innym śledzić

  Czy powyższe wypowiedzi można uznać za, cytuje: wredność ?

 145. @Fragles
  Pozytywny stosunek to to na pewno nie jest, ale nie ma sensu tego roztrząsać. Ja już stąd znikam. Nie będziesz miał ze mną problemu, ani Twoi czytelnicy.
  Chcesz tylko się usprawiedliwić. Niech będzie, że nie jesteś wredny.

 146. Przypomina mi się moja ex sprzed 5 lat…

  Eh, te czasy.

 147. @Black Ops
  Teraz wiem, dlaczego mnie tak nie lubisz 🙂 Niezasłużenie kogoś Ci przypominam.

 148. Zasłużenie jak najbardziej, też wciąż odstawiasz sceny, strzelasz fochy i unikasz odpowiedzialności za słowa. I w kółko obiecujesz, odgrażasz się… i nic.

  Rozumiem, że możesz czuć się źle traktowana przeze mnie – ale jak widzę, że zarzucasz złe traktowanie Fraglesowi, to robi mi się słabo od tych Twoich ąę. Litości, dorośnij, kobieto.

  EOT

  Jadę z babcią wyrobić nowy dowód. Czas najwyższy…

 149. Black Ops
  Mogę być bardziej dorosła od Ciebie… I nawet czuję, że tak jest 🙂 Dyskusja w sieci musi mieć swój dramatyzm, ale to jeszcze nie prawdziwy obraz drugiego człowieka.

 150. @moon
  No cóż, unikasz odpowiedzi albo po prostu wykręcasz kota ogonem. Dalsza dyskusja nie ma sensu

  ps. Mam wrażenie, że czasem piszesz (mówisz) szybciej niż pomyślisz.

 151. @Fraglesi
  Oczywiście, że nie ma sensu, bo według Ciebie pewnie nie jest niczym niemiłym powiedzieć komuś „czasem mówisz szybciej niż pomyślisz”.
  I dlatego nie zrozumiałeś dlaczego napisałam ” dość wredny”…

 152. @moon
  Wróć tu do nas kiedyś jeszcze, bez ciebie będzie tak smutno, cicho… 😉

 153. @Fraglesi
  A Tobie co się stało?
  O obłudę Cię nie podejrzewałam…

 154. @Fraglesi
  Choć pewnie to nie obłuda… Nie ten typ faceta.

 155. 155 Nonchallance

  Ludzie ciszej nad tą trumn… echem Moon 😛 Trochę samozaparcia 😀

 156. @Nonchallance
  Ty zawsze się wtrącasz. A może by mnie przekonał, abym została?
  A do trumny mnie jeszcze nie chowaj…

 157. Moon, jeszcze chwila i pomyślę, że tu męża szukasz…

 158. @moon
  A kto napisał poniższe:

  „…. Ja już stąd znikam. Nie będziesz miał ze mną problemu, ani Twoi czytelnicy…..”

 159. @Black Ops
  Masz dość innych kontaktów… Niektóre nie dające się zerwać nawet niestety… Poza tym wyraźnie mi powiedziałeś, ze jesteś zajęty i że Cię drażnię, bo Ci kogoś przypominam.
  Jak może pamiętasz weszłam tu, bo bardzo mnie zasmucił i zirytował wpis o stanie wyjątkowym, potem były inne dyskusje i zostałam na pewien czas. Poznawanie ludzi nie oznacza szukanie męża od razu, a poznawać trzeba i warto…

 160. @Black Ops
  korekta: ma być „Mam dość innych kontaktów… zamiast „Masz dość…”

 161. @Non, ja się starałem, ale jak gospodarz zmiękł, to i mnie wola opuszcza 🙂

  @Moon, masz taki zwyczaj, że do pojedynczego faceta zwykle odzywasz się inaczej, niż do kobiet (na tym blogu) – widać różnicę. Tu posłodzisz, tu pokokietujesz…

  Zabawne to nawet 🙂

 162. @Fraglesi
  Już odchodzę, skończę tylko kwestię z Black Ops. Nie wiedziałam, że to się przeciągnie…

 163. @Black Ops
  Tylko dlatego tak jest, że jedna z tych Pań wyjątkowo napastliwa i dość złośliwa. inna tez nie najmilsza. Nie zauważyłeś, bo nie chciałeś. Inaczej nie mogę… Poza tym trudno, abym kokietowała kobiety.

 164. O przepraszam, nie chciałem zatrzymywać…

 165. @Black Ops
  Nie należy wszystkiego brać dosłownie.

 166. 166 Nonchallance

  @Black Ops

  Widzę, że się starasz 😉 Nie łam się chłopie, wspieram Cię duchowo 😀

 167. Ano, staram się jak mogę, jak nie mogę, też się staram 😀

  Ostatnio mieszkam w dwóch miejscach naraz. I w tym drugim domu nie ma sieci. I powiem szczerze – wieczór bez przeglądu prasy, bez polityki i bez kampanii to dobra rzecz. Nic nie zastąpi butelki wina, dobrego makaronu z własnoręcznie zmieszanym sosem i filmu czy innych takich. Nawet dwóch gości debatujących w telewizorze.

  No i krewetki są fajne (polecam wykład Palestriny o różnicy pomiędzy krewetką a krewetką).

 168. 168 Nonchallance

  Black Ops ostatnio musiałam udać się w podróż (2 godziny autobusem). Chciałam coś kupić do czytania i stanęłam przed wyborem nowe wydanie „Polityki” czy „Twojego Stylu” (takie babskie pismo 😉 ). Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy wybrałam „Twój Styl”. Na widok „Polityki” odczułam nieprzyjemne sensacje w żołądku. Wręcz mnie odrzuciło. Miałam bardzo przyjemną podróż w towarzystwie zbyt chudych modelek, drugorzędnych polskich gwiazd, luksusowych kosmetyków oraz światowej mody. I coś Ci powiem: nie żałowałam nawet przez moment 😀

 169. Meh… ja rozumiem, że trzeba się przejmować losami kraju, trzeba myśleć o przyszłości, trzeba nieść słowo zagubionym… ale tak naprawdę to dość już mam absorbowania polityki. Wiadomo – jeszcze rzucam okiem, patrzę, czy ktoś wyjątkowo nieczysto nie zagra… ale właściwie wiem już, na kogo nie będę głosował, wiem, jaka jest pula potencjalnych klientów mojego głosu – i starczy mi. Przesyt.

  Nowego Stylu od czasów studiów w rękach nie miałem – za to jakiś czas temu byłem popatrzeć na wieszaki na żywo. I żal mi się ich zrobiło.

  Bo kosmetyki, moja droga, to zupełnie inna sprawa…

 170. 170 Nonchallance

  Kosmetyki to diametralnie inna sprawa… ale przesyt przesytem a my ciągle tu wracamy 😉 Niedobre jest to, że faktycznie częściowo tak myślimy: „trzeba się przejmować” a nie „chcemy się przejmować”.

 171. Ależ ja chcę się przejmować. I się przejmuję. Ale nie samą polityką człowiek żyje…

 172. 172 Nonchallance

  Ale z rozpędu napisałeś „trzeba” i pewnie wszyscy byśmy tak zrobili 😉 Fakt! Są jeszcze ciastka czekoladowe, piwo imbirowe, świece o orientalnym zapachu, wyścigi F1, seriale kryminalne, książki o designie itd. 😉 Byle częściej o tym pamiętać 😀

 173. Ba, jest nawet piwo całkiem zwykłe, piwne… jest dobra nastrojowa muzyka, jest balsam o poziomkowym zapachu w sam raz do masażu obolałych pleców…

  (ok, ok, rozmarzam się)

 174. 174 Adam

  Prawdomownosc osobnika „moon” wystarczy obalic jednym z argumentow, ktory z niepodwazana pewnoscia podaje: „Palmego zabili prawicowcy…”, co jest faktycznie tylko jedna z teorii, do dzis nie wykrytego morderstwa. Nie wykluczano niegdys powiazan mafijnych, co mnie osobiscie bardziej by przekonywalo jako metafora do obecnego stanu krajowego.

 175. 175 Nonchallance

  Black Ops a co nam pozostało? Tylko marzenia 😀

 176. Eee, Non, zdecydowanie przyjemniejsze jest realizowanie marzeń 😉

  Niezależnie od bieżącej sytuacji politycznej.

 177. 177 Nonchallance

  Tylko trzeba mieć marzenia na które bieżąca sytuacja polityczna nie ma wpływu 😉

 178. @ADAM
  Jaką Ty musisz być …, że piszesz do mnie per „osobnik moon”.
  I kłamiesz w sprawie Palme’go. Na łożu śmierci do zabójstwa przyznał się Christer Pettersson, wcześniej uniewinniony z braku dowodów. Oglądałam rok temu dokumentalny film, w którym właśnie prawicowy spisek okazał się prawdziwą wersją.

 179. Witajcie Fraglesi i inni antykaczy spiskowcy!
  Patrzę na te sylwetki umundurowane i facjaty przywódców, patrzę i…coś mi się kojarzy. Otóż sekretarz generalny KPP Towarzysz Aleksander Kwaśniewski wydaje mi się być podobny do marszłka Josipa „Broz” Tito, a Wielki Wódz NSPPR PiS Towarzysz Jarosław Kaczyński przypomina niegdysiejszego przywódcę mongolskich komunistów, niejakiego Jumdżajgina Cedenbała. Co ma piernik do wiatraka? Może ma, a może nie? Zresztą w obliczu histrioniczno-masochistycznych-pseudokobieco-blondynkowatych gierek Moon5 kokietującej mężczyzn, a kobiety na tym forum traktującej automatycznie jako rzekomo zionące wrogością rywalki (oczywiście nie o względy tychże mężczyzn, „Bo psecies ja jestem psyswoita panienka i takich bzydkich zecy nie lobie! To inni som be, ja zawse cacy, plose pani psedskolanki!”), to i tak nie ma żadnego znaczenia… Dbajmy o to byśmy po 21 października nie obudzili się utaplani po uszy w szambie pełnym kaczych odchodów. Na zdrowie i dobranoc!

 180. @Stredoevropan
  Szambo pełne kaczych odchodów… I jak tacy ludzie chcą dyskutować? Plus fantastyczne domniemania na temat dyskutantki Moon5.

 181. Moon
  Po kiego rydza Ty to czytasz? Przecież miało Cię tu już nie być

 182. Zajrzałam przedwczoraj i się zdziwiłam, co Ty o mnie nawypisywałeś… ten długi czteroczęściowy przymiotnik bardzo mnie przestraszył. I reszta tego wszystkiego również. Nic nie jest prawdziwe 🙂

 183. @BTD
  żółta kartka
  usunąłem twój wulgarny komentarz

 184. Nie widziałam tego komentarza. ???


 1. 1 Top Posts « WordPress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: